ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106280
537طرح صنعتي و کشاورزي در چهارمحال و بختياري متقاضي دريافت تسهيلات
تاریخ انتشار : 1395/05/07 10:35:02
نمایش : 579
رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري گفت: 537 طرح و واحد صنعتي و کشاورزي براي استفاده از تسهيلات رونق صنايع کوچک و متوسط در سامانه بهين ياب وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت نام کردند
به گزارش اساتيد برتر،سيد نعيم امامي در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد چهارمحال و بختياري اظهار کرد: از اين تعداد، 217 طرح و واحد صنعتي است که متقاضي دريافت دو هزار و 660 ميليارد ريال تسهيلات هستند که با بانک هاي عامل عقد قرارداد شده است.

به گفته وي، 60 طرح و واحد کشاورزي با 370 ميليارد ريال نيز به بانک عامل معرفي و مورد توافق قرار گرفته است.
وي افزود: در راستاي تحقق شعار اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل، 295واحد تعطيل و نيمه تعطيل توليدي و صنعتي استان تا پايان امسال فعال مي شود.

مديرعامل شرکت پخش فراورده هاي نفتي منطقه چهارمحال و بختياري نيز در اين جلسه گفت: استفاده واحدهاي توليدي و صنعتي از سوخت مايع،هزينه هاي زيادي براي استان و خود توليد کننده تحميل مي کند که بايد به سمت استفاده از گاز طبيعي سوق يافت.

مجتبي سرداري گفت: هم اينک 124 مرغداري و گلخانه در استان شناسايي شده است که از سوخت مايع استفاده مي کنند و سال گذشته 68 ميليارد و 632 ميليون ريال سوخت مايع استفاده کردند.

وي،با بيان اينکه شرکت نفت با شرکت گاز استان آمادگي کامل براي گاز کشي واحدهاي توليدي و صنعتي را دارد تصريح کرد: هم اينک 146 مصرف کننده عمده سوخت در استان وجود دارد که بالاي شش هزار ليتر در ماه سوخت مصرف مي کنند.

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري نيز در اين نشست گفت: دستگاههاي اجرايي و بانکهاي عامل امسال همکاري مطلوبي در راستاي رونق توليد در استان داشته و اين موضوع همکاري بيش از پيش اين دستگاهها را مي طلبد.

سيامک سليماني گفت: دستگاههاي اجرايي و بانکها با مشارکت يکديگر براي پويا شدن اقتصاد استان و جلوگيري از تعطيل شدن واحدهاي توليدي تلاش کنند

انتهاي خبر/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید