ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106306
انتظار آن همه حمله و هجمه شديد را نداشتم
عزت اللهي: دو هفته اخير فقط خدا کنارم بود
تاریخ انتشار : 1395/06/01 09:54:44
نمایش : 315
سعيد عزت اللهي در بازي تيم هاي روستوف و تومسک موفق به گلزني شد، او مي گويد بعد از اشتباه دو هفته گذشته انتظار هجمه شديد عليه خود را نداشت.
به گزارش حوزه ورزش اساتيد برتر به نقل از "ورزش سه"، هافبک ملي پوش فوتبال ايران در رابطه با گلزني خود در آخرين بازي تيم روستوف، اشتباه خود در ديدار دو هفته پيش برابر زنيت سن پترزبورگ، حضور در اردوي تيم ملي، بازي برابر آژاکس آمستردام و ليگ قهرمانان اروپا با  "ورزش سه" به گفتگو نشست.


در نيمه اول کار را يکسره کرديم
شکرخدا بازي خوبي انجام داديم، حريف مان در اين ديدار تيمي دونده و جنگنده بود که در بازي قبلي خود موفق به شکست حريفش شده بود. آنها تفاضل گل بهتري نسبت به تيم ما داشتند و در اين ديدار آمده بودند تا با ارائه يک بازي بسته از تيم روستوف امتياز بگيرند اما خداراشکر ما توانستيم در نيمه اول بسيار خوب بازي کنيم و دفاع آنها را باز کنيم و تجمع بازيکنانشان را به هم بريزيم و کار را يکسره و نتيجه لازم را کسب کنيم.

 


اول آژاکس، بعد ترک گروژني و در نهايت قطر
در هفته پيش رو با تيم آژاکس آمستردام در بازي برگشت پلي آف ليگ قهرمانان اروپا روبرو خواهيم شد و سه روز بعد از آن نيز در برابر تيم ترک گروژني قرار مي گيريم، تيمي که ميلاد محمدي را در اختيار دارد، بعد از آن ديدار و در تاريخ 8 شهريور، ما به تهران مي آييم تا در کنار ساير بازيکنان تيم ملي خودمان را آماده اولين بازي مقدماتي جام جهاني در برابر قطر کنيم، اميدوارم بتوانيم با ارائه يک بازي خوب و حمايت هواداران گام اول خود را محکم برداريم.

 


برديف خواهان زيادي دارد
قربان برديف هم يکي از بهترين مربيان روسيه است که تيم هاي زيادي خواهان او هستند، او گويا صحبت هايي با باشگاه اسپارتاک داشت اما در نهايت توافقات نهايي صورت نگرفت و حضور او در اين تيم منتفي شد، من در جريان باقي مسائل نيستم اما چيزي که مسلم است اين است که ما در روستوف حضور داريم و خودمان را براي بازي ليگ قهرمانان آماده مي کنيم.

 

 


همه از بازي روستوف و آژاکس لذت بردند
ليگ قهرمانان اروپا ميدان بزرگي است، مخصوصا بازي رفت مان در برابر آژاکس ديدار بسيار پرهيجاني بود و همه کساني که آن بازي را ديدند از تماشاي يک بازي سرعتي و درگيرانه بسيار لذت بردند، ما نود دقيقه بسيار حساس را در پيش داريم و اميدوارم به لطف خدا در اين بازي پيروز شويم و براي اولين بار به مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا صعود کنيم و ما هم بتوانيم به عنوان نماينده هاي ايران بعد از چندسال در اين رقابت ها حضور پيدا کنيم.


انتظار آن همه هجمه را نداشتم
در دو هفته اخير و بعد از بازي برابر زنيت سن پترزبورگ، بسيار تحت فشار قرار گرفتم، در آن بازي اتفاقي افتاد که ممکن است براي هر فوتباليست بزرگي هم اتفاق بيفتد، متاسفانه بايد بگويم به خاطر يک اشتباه انتظار آن همه هجمه را نداشتم، فکر مي کنم بايد به جاي تخريب، بايد از فوتباليست هاي مان حمايت کنيم، مخصوصا ما فوتباليست هاي جوان نياز به حمايت داريم.


دو هفته اخير فقط خدا را داشتم
همه اشتباهاتي که پديد مي آيد باعث به وجود آمدن تجربه براي ما مي شود که بعدها بتوانيم از آنها استفاده کنيم و به موفقيت بيشتري برسيم، در دو هفته اخير تنها خدا را در کنار خود داشتم، او را شکر مي کنم و مي گويم عزت و ذلت تنها در دست اوست، از خداوند ممنونم که يک بار ديگر لطفش شامل حال من شد و توانستم با گلزني در بازي اخير جواب بسياري از نامهرباني ها را بدهم.


گلم تقديم به پدر و خواهرم
پدرم و خواهرم دو نفر از بهترين هاي زندگي من هستند که براي من از جايگاه ويژه اي برخوردار هستند، پس فردا، روز تولد اين دو نفر از عزيزان زندگي من است، گلي که به ثمر رساندم را به آنها تقديم مي کنم ، اميدوارم توانسته باشم کادوي با ارزشي به آنها بدهم.

انتهاي خبر/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید