ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106330
کي روش
ايران تهاجمي بازي کرد، چين به فکر ضدحملات بود
تاریخ انتشار : 1395/06/17 08:20:25
نمایش : 301
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران با تاکيد براينکه تيمش مي توانست سه امتياز ديدار با چين را از آن خود کند، گفت: به چيني ها بابت کسب يک امتياز تبريک مي گويم.
 به گزارش حوزه ورزش اساتيد برتر به نقل از نود ،کارلوس کي روش» عصر امروز (سه شنبه) پس از تساوي بدون گل تيم ملي فوتبال ايران مقابل چين در مرحله نهايي مقدماتي جام جهاني، اظهار داشت: اين ديدار دو روش متفاوت داشت و ايران تهاجمي بازي مي کرد و چين تنها به فکر ضد حملات بود. با احساس غريب به تهران باز مي گرديم و آن احساس اين است که مي توانستيم برنده باشيم. فرصت هاي بيشتري خلق کرديم و حملات زيادي داشتيم.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران ادامه داد: به طور کامل از روند بازي راضي نيستم. با نمايشي که چين داشت به طور قطع کره جنوبي و ازبکستان براي ديدار در شن يانگ با مشکل روبرو مي شوند.

وي در مورد عملکرد مهاجم شماره ۹ تيم ملي چين، گفت: اين بازيکن در طول ديدار براي ايران مشکل ساز شد. دو مدافع مرکزي تيم ايران مجبور بودند با تمرکز بيشتري بازي کنند، چرا که اين مهاجم در ضربات هوايي و حملات تهاجمي خيلي خوب کار کرد و بازيکن شاخص و خوب تيم چين در اين ديدار بود.

وي در ادامه مدعي شد که تيم ملي فوتبال چين براي حضور در جام جهاني ۲۰۱۸ داراي شانس است و گفت: تمامي ديدارها دشوار است و نتايج قابل پيش بيني نيست.

کي روش در عين حال گفت: سرمربي تيم چين تيم سازمان يافته اي تشکيل داده است و در گروه ما نمي توان خود را از قبل برنده دانست.

وي همچنين به تغييرات اجباري صورت گرفته در تيم ايران اشاره کرد و بيان داشت: اين مساله سبب شد، آنطوري که مي خواهيم روند بازي دنبال نشود.متاسفانه اشکان دژاگه را به خاطر مصدوميت در اختيار نداشتيم و او نتوانست از بند مصدوميت رهايي يابد. او بازيکن هجومي تيم ملي ايران تلقي مي شود و مي توانست امروز موثر باشد. همچنين از ميلاد محمدي و وحيد اميري به دليل سرعت بالاي آنان در جناح چپ استفاده کرديم که عملکرد خوبي داشتند.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در بخش ديگري از صحبت هاي خود، سفرهاي طولاني تيم ايران را يکي ديگر از مسائلي دانست که باعث شد برابر چين نتيجه نگيرد و از فرصت ها استفاده نکند.

وي براي تيم چين آرزوي موفقيت کرده و گفت: اميدوارم دو تيم چين و ايران که کشورهاي داراي فرهنگ کهن و طولاني هستند به جام جهاني ۲۰۱۸ صعود کنند.

کي روش در پايان از هواداران چيني تشکر کرد و آنها را فوق العاده دانست و گفت که آنان فضاي خوبي در ورزشگاه براي او، بازيکنان و کادر فني تيم ايران خلق کردند که قابل تقدير است.

انتهاي خبر./

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استان











شهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید