ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106355
پاس گل آزمون زمينه ساز اولين امتياز اروپايي؛
روستوف 2 آيندهوون 2؛ کسب اولين امتياز با درخشش آزمون
تاریخ انتشار : 1395/07/08 08:49:13
نمایش : 264
تيم روستوف در حالي دومين ديدار خود را با تساوي برابر آيندهوون پشت سر گذاشت که سردار آزمون پايه گذار گل دوم اين تيم بود، تا اولين امتياز تاريخ اين باشگاه روسي در ليگ قهرمانان اروپا به ثبت برسد.
به گزارش حوزه ورزش اساتيد برتر، تيم فوتبال روستوف در دومين ديدار خود در مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا ميزبان تيم هلندي "پي اس وي آيندهوون" شد تا اولين ميزباني خود در اين مسابقات را تجربه کند. سردار آزمون مهاجم ايراني تيم روستوف از ابتدا در ترکيب اين تيم قرار داشت و در يک روز فوق العاده پايه گذار  گل دوم تيم روستوف شد. مهاجم ايراني روستوف غير از ارسال پاس گل دوم تيمش، بارها خود را در موقعيت گلزني قرار داد که البته تلاش هاي او در اين ديدار منجر به گل نشد.


 در دقيقه 8 اين ديدار ديميتري پولوز بازيکن تيم روستوف با يک پاس زيبا در موقعيت تک به تک با دروازه بان تيم آيندهوون قرار گرفت و با يک ضربه پاي دقيق دروازه آيندهوون را باز کرد . دقايقي بعد از اين گل "داوي پروپر" مهاجم تيم آيندهوون روي يک ضربه از پشت محوطه جريمه و برخوردي که اين توپ با مدافع روستوف داشت، بازي را به تساوي کشاند. نيمه اول نيمه برتري تيم روستوف بود و در دقيقه 37 روي يک توپ ارسالي به پشت خط دفاعي تيم آيندهوون سردار آزمون بود با يک پاس کوتاه با ضربه سر، پولوز را در موقعيت گلزني قرار داد تا اين بازيکن با يک شوت زيبا و سر ضرب از پشت محوطه جريمه زننده دومين گل خودش و تيم روستوف در اين ديدار باشد. سردار آزمون در نيمه اول چهره شاخص تيم روستوف بود و علاوه بر فراهم کردن يک پاس گل، بارها با جايگيري هاي مناسب و هوش بالاي خود اقدام به گشودن دروازه آيندهوون داشت، که البته در اين ديدار در امر گلزني موفق نبود.

 


در دقايق پاياني نيمه اول،  اين تيم آيندهوون بود که روي يک نفوذ از سمت چپ خط دفاعي تيم روستوف با ضربه لوک دي يانگ از دهانه دروازه به گل رسيد تا باز هم نتيجه مساوي شود.

 


ادامه اين ديدار با برتري آيندهوون همراه شد هر چند که باز هم تک موقعيت هايي که نصيب تيم روستوف مي شد، يک طرف آن به آزمون ختم مي شد. در دقايق باقي مانده بازيکنان روستوف مرتکب يک خطاي پنالتي شدند که گلر اين تيم به زيبايي هر چه تمام تر دروازه خود را نجات داد تا به همراه سردار آزمون و پولوز سه بازيکن کليدي روستوف در اين ديدار لقب گيرند و اولين امتياز تاريخ روستوف را در ليگ قهرمانان اروپا به ثبت برسانند.


منبع: ورزش سه
انتهاي خبر./
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید