ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106356
جام جهاني فوتسال؛ آرژانتين فيناليست شد، پرتغال حريف ايران
تاریخ انتشار : 1395/07/08 08:59:26
نمایش : 290
رقابت هاي جام جهاني فوتسال با برگزاري دومين ديدار مرحله نيمه نهايي و مشخص شدن چهره دومين تيم فيناليست پيگري شد.
به گزارش حوزه ورزش اساتيد برتر،تيم هاي آرژانتين و پرتغال برگزار کننده دومين ديدار مرحله نيمه نهايي بودند که در پايان نماينده آمريکاي جنوبي موفق شد پنجاهمين بازي اين دوره از رقابتها را با پيروزي پشت سر گذاشته و راهي فينال شود.

جام جهاني فوتسال با برگزاري دومين ديدار مرحله نيمه نهايي پيگيري شد و طي آن تيم هاي فوتبال آرژانتين و پرتغال بامداد پنج شنبه در شهر کالي به مصاف هم رفتند. در اين ديدار که در حضور بيش از ۷۵۰۰ تماشاگر برگزار شد، در اين ديدار دو تيم با تمام توان به مصاف يکديگر رفتند تا با شکست حريف راهي فينال شوند. نماينده آمريکاي جنوبي بازي را بهتر از حريف آغاز کرد و از همان ابتدا فرصت هاي خطرناکي روي دروازه پرتغال ايجاد کرد. آرژانتين در دقيقه ۴ با گل بروتو از حريف پيش افتاد اما برونو کوئلو در دقيقه ۹ بازي را به تساوي کشاند. پس از اين گل آرژانتين چند دقيقه اي حملات شديدي روي دروازه پرتغال انجام داد که حاصل آن سه گل دقايق ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ توسط استازونه، واپوراکي و براندي بود. در ادامه بازي متعادلي بين دو تيم در جربان بود که سرانجام نيمه نخست با نتيجه ۴ بر يک به سود آرژانتين به پايان رسيد.

اما در نيمه دوم، آرژانتين بيشتر به اداره بازي پرداخت و پرتغال هم در امر گلزني موفق نبود. در ادامه کازولينو در دقيقه ۳۶ گل پنجم آرژانتين را زد تا کار پرتغال را تقريباً يکسره کند؛ گرچه پرتغال در دقيقه ۳۶ يکي از گل هاي خورده را توسط تياگو بريتو جبران کرد اما در نهايت بازي را با حساب ۵ بر ۲ به آرژانتين واگذار کرد و از رسيدن به فينال باز ماند.

به اين ترتيب، تيم ملي آرژانتين با اين پيروزي راهي فينال شد تا روز شنبه براي تعيين قهرمان اين دوره از رقابتها به مصاف روسيه برود.

پيش از اين ديدار، تيم هاي ملي فوتسال ايران و پرتغال در بازي رده بندي و کسب عنوان سومي جام جهاني فوتسال با يکديگر روبرو خواهند شد. اين ديدار روز شنبه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقيقه به وقت تهران برگزار خواهد شد.

منبع: نود
انتهاي خبر./

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید