ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106366
رئيس گروه ورزش قهرماني چهارمحال و بختياري خبر داد
حضور ورزشکاران چهارمحال و بختياري در اردوي تيم ملي تيراندازي با کمان
تاریخ انتشار : 1395/07/12 12:28:52
نمایش : 364
رئيس گروه ورزش قهرماني اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري از حضور ورزشکاران اين استان در اردوي تيم ملي تيراندازي با کمان کشور خبر داد.
به گزارش حوزه ورزش اساتيد برتر،ايرج فاضليان اظهار کرد: ورزشکاران چهارمحال و بختياري به اردوي تيم ملي تيراندازي با کمان دعوت شدند.

رئيس گروه ورزش قهرماني اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري گفت: اردوي تيم ملي تيراندازي با کمان به ميزباني شهر تهران برگزار شد و رضا طهماسبي و برنا کريمي از استان چهارمحال و بختياري از سوي فدراسيون اين رشته به اردوي تيم ملي دعوت شدند.

وي بيان داشت: اردوي تيم ملي تيراندازي با کمان در دو رده سني نوجوانان و جوانان در رشته ريکرو از فردا به مدت دو روز در تهران برگزار خواهد شد. 

فاضليان ادامه داد: اين اردو در دو بخش آقايان و بانوان آغاز مي‌شود و ورزشکاران اين استان در رده سني جوانان با حضور 9 ورزشکار دعوت شده از سراسر کشور به تمرين زير نظر مربيان تيم ملي مي‌پردازند.

وي با اشاره به برگزاري دوره داوري درجه 3 توسط هيأت تنيس روي ميز گفت: هيأت تنيس روي ميز چهارمحال و بختياري يک دوره کلاس داوري درجه سه ويژه آقايان و بانوان را در نيمه دوم مهرماه در استان برگزار خواهد کرد.

رئيس گروه ورزش قهرماني اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري عنوان کرد: سمينار ناظران و داوران هندبال کشور با حضور داوران برتر مناطق مختلف کشور به مدت 2 روز برگزار و داوران استان در اين سمينار حضور دارند. 

منبع: فارس
انتهاي خبر

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید