ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106388
صحبت‌هاي من درباره ويليامز خوب منعکس نشده بود
کي‌روش: براي ازبکستان خبر بدي دارم
تاریخ انتشار : 1395/07/14 12:08:32
نمایش : 685
ما نه تنها اشکان دژاگه، عليرضا جهانبخش و مسعود شجاعي را در اختيار داريم بلکه بازيکني را داريم که از همه بهتر است و آن تيم ايران است و فردا شاهد بازي تيمي خوبي از تيم ايران خواهيم بود.
 به گزارش حوزه ورزش اساتيد برتربه  نقل از سايت فدراسيون فوتبال، کارلوس کي روش در نشست خبري پيش از ديدار ايران برابر ازبکستان ابتدا با خير مقدم به خبرنگاران حاضر در نشست اظهار کرد: به عنوان سرمربي اين سومين بار است که به ازبکستان مي آيم و اين باعث افتخارم است. بدون شک ما فردا مقابل بهترين تين گروه بازي مي کنيم؛ تيمي که با شش امتياز در صدر گروه است و به لحاظ بازي و نتيجه خوب کار کرده است. اما ما هم از تيم ايران توقعاتي داريم و انتظارمان اين است بهترين عملکردمان را ارائه کنيم.


سرمربي تيم ملي ايران در پاسخ به سوالي درباره وضعيت اشکان دژاگه و عليرضا جهانبخش اظهار کرد: متاسفانه مصدوميت جزوي از فوتبال است و در چند بازي گذشته نتوانستيم چند بازيکن آماده مان را در اختيار داشته باشيم. ما نه تنها اشکان دژاگه، عليرضا جهانبخش و مسعود شجاعي را در اختيار داريم بلکه بازيکني را داريم که از همه بهتر است و آن تيم ايران است و فردا شاهد بازي تيمي خوبي از تيم ايران خواهيم بود.

 


کي روش افزود: يک خبر خوب و يک خبر بد دارم. خبر خوب اينکه اشکان دژاگه و عليرضا جهانبخش آماده بازي فردا خواهند بود و خبر بد اينکه آمادگي اين دو بازيکن خبر بدي براي تيم ازبکستان خواهد بود

او در پاسخ به اين سوال که شما از 15، 16 بازيکن بيشتر از بقيه نفرات استفاده مي کنيد، گفت: ما خدا را شکر در اين چند وقت اردوهاي خوبي داشتيم. تيم ايران اکنون براي تمام پستها راهکار دارد. وقتي من آمدم تنها يک بازيکن ايراني در اروپا بازي مي کردند اما اکنون يازده بازيکن ايراني در اين شرايط قرار دارند و اين نشان دهنده پيشرفت فوتبال ايران است و تاثيرات اردوهاي خوب و اتفاقات  خوب در چند سال گذشته را در تيم ايران شاهد هستيم.


سرمربي تيم ملي درباره انتخاب بنجامين ويليامز استراليايي بعد از اتفاقاتي که در ديدار ايران برابر عراق رخ داد نيز گفت: راجع به مسائل داوري نمي توانيم صحبت کنيم. متاسفانه وقتي حرفي نمي زنيم دچار مشکل مي شويم و اين هم به خاطر گمانه زني هايي است که انجام مي شود و برخي مواقع صحبت ما مربيان به خوبي منعکس نمي شود. اما واقعيت اين است که همه اعضاي فوتبال از مربيان گرفته تا بازيکنان و داوران مي توانند اشتباه کنند. فوتبال بازي اشتباهات است. اگر اشتباه نباشد دريبل زده نمي شود و گلي هم به ثمر نمي رسد.  همه بايد سعي کنيم روحيه اصلي بازي که انجام بازي جوانمردانه است را رعايت کنيم و اين روحيه را ارتقا بخشيم. مهمترين موضوع اين است که وقتي بازي تمام مي شود هر 4 تيم يعني ايران، ازبکستان، داوري و تيم ناظري مطمئن باشند که بهترين عملکردشان را انجام دهند و به پيشرفت فوتبال کمک کنند و آينده فوتبال را ضمانت کنند.

 


انتهاي خبر./

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید