ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106395
رئيس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري خبر داد:
همايش ملي فرش دست بافت چهارمحال وبختياري در استان برگزار مي شود
تاریخ انتشار : 1395/07/19 11:06:20
نمایش : 326
رئيس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري با اشاره به اهميت بازاريابي براي صنايع دستي تصريح کرد: در راستاي معرفي فرش دستباف چهارمحال و بختياري و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي و توسعه پايدار مناطق روستايي همايش ملي فرش دستباف در استان برگزار خواهد شد.
سيد نعيم امامي در گفتگو با  اساتيد برتر ،  با اشاره به اهميت توسعه صنعت به ويژه صنايع دستي سنتي در چهارمحال و بختياري اظهار کرد: با توجه به ظرفيت بسيار مطلوب فرش دستباف در  استان لازم است اين هنر بيش از پيش به مردم معرفي شود.
 
رئيس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري با اشاره به اهميت بازاريابي براي صنايع دستي تصريح کرد: در راستاي معرفي فرش دستباف چهارمحال و بختياري و  تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي و توسعه پايدار مناطق روستايي همايش ملي فرش دستباف در استان برگزار خواهد شد.
 
وي با اشاره به اينکه فراخوان ارائه مقالات اين همايش از 10 مهرماه سال جاري آغاز شده است، عنوان کرد: مهلت ارسال مقالات به دبيرخانه همايش تا روز يکم اسفندماه امسال خواهد بود.
 
امامي از محورهاي اصلي اين مقالات خبر داد و بيان داشت: آينده‌پژوهي فرش دستباف، اقتصاد و بازاريابي فرش دستباف، طراحي فرش و توسعه صادرات اين محصول از محورهاي مهم مقالات در اين همايش است.
 
رئيس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري افزود: دبيرخانه همايش ملي فرش دستباف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختياري واقع در خيابان پيروزي شهرکرد، مرکز اين استان است.
 
وي با اشاره به اجراي برنامه‌هاي جنبي در اين همايش گفت: برگزاري کارگاه‌‌‌‌هاي آموزشي از مهم‌ترين برنامه‌هاي جنبي در اين همايش خواهد بود.
 
امامي  با بيان فعاليت‌هاي مختلف اين دستگاه اجرايي افزود: برگزاري ستاد تسهيل و رفع موانع توليد در راستاي برطرف کردن مشکلات و مسائل واحدهاي توليدي و صنعتي از اقدامات مهم اين دستگاه اجرايي در استان است و تاکنون با بهره‌مندي از مصوبات اين ستاد و ستاد اقتصاد مقاومتي واحدهاي توليدي فراواني فعال شده‌اند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید