ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106420
مشاور عالي فرمانده کل سپاه در اقتصاد مقاومتي:
در پله‌هاي ابتدايي اقتصاد مقاومتي متوقف شده‌ايم
تاریخ انتشار : 1395/07/28 13:41:56
نمایش : 494
سردار خراساني گفت: گام هايي که درراستاي پياده سازي اقتصاد مقاومتي بايد برداشته شوند اين است که اقتصاد مقاومتي رابفهميم، به سمت آموزش برويم و نقش مردم در اقتصاد مقاومتي پررنگ تر شود.
به گزارش اساتيد برتر، سردار خراساني در همايش اقتصاد مقاومتي مردمي در چهارمحال وبختياري اظهار کرد: خوشبختانه چشم‌انداز جمهوري اسلامي در منطقه يک شيب مثبت است.

مشاور عالي فرمانده کل سپاه دراقتصاد مقاومتي افزود: گام‌هايي که درراستاي پياده‌سازي اقتصاد مقاومتي بايد برداشته شوند اين است که اقتصاد مقاومتي رابفهميم، به سمت آموزش برويم و نقش مردم در اقتصاد مقاومتي پررنگ‌تر شود.

وي با اشاره به آسيب‌شناسي در حوزه اقتصاد مقاومتي گفت: اقتصاد مقاومتي بايد دائماً آسيب‌شناسي شود، يکي از آسيب‌ها وآفت‌ها اين است که در  بخشي از حوزه اقتصاد مقاومتي متوقف شده‌ايم.

سردار خراساني ادامه داد: ده‌ها عنوان آسيب در حوزه اقتصادي وجود دارد، اولين آسيب اين است که ما از منابع به طور صحيح و مناسب استفاده نمي‌کنيم  و راه حل آن تهيه يک نقشه راه براي جلوگيري از کارهاي پراکنده و هدر رفت منابع است.

وي با بيان اينکه استان چهارمحال و بختياري جزء استان هاي توانمند در حوزه اقتصادي است افزود: ترسيم نقشه را استان و پياده‌سازي آن،انتخاب محصولات استراتژيک و متمرکز شدن در يک عرصه از اقتصاد مقاومتي مي تواند  کمک بسيار زيادي براي  پيشرفت در  اين استان  باشد.
 
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید