ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106437
معاون امور ورزشي چهارمحال و بختياري خبر داد
حضور ورزشکاران اواسپرت چهارمحال و بختياري در مسابقات جهاني
تاریخ انتشار : 1395/08/03 12:15:42
نمایش : 642
معاون امور ورزشي اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري از حضور ورزشکاران اواسپرت اين استان در مسابقات جهاني خبر داد.
به گزارش حوزه ورزش اساتيد برتر تورج نظيفي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: ورزشکاران اواسپرت چهارمحال و بختياري به مسابقات جهاني اعزام خواهند شد و اميد است ورزشکاران اين استان در اين دوره از مسابقات خوش بدرخشند.

معاون امور ورزشي اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري ادامه داد: هفت نفر از ورزشکاران اين استان در دو بخش آقايان و بانوان در آبان‌ماه سال جاري براي حضور در رقابت‌هاي جهاني اواسپرت به کشور ترکيه اعزام مي‌شوند.

وي افزود: ورزشکاران چهارمحال و بختياري در رقابت‌هاي اواسپرت جهاني با حريفان خود رقابت خواهند کرد و اميد است در جايگاه‌هاي اول تا سوم اين دوره از مسابقات قرار گيرند.

نظيفي با اشاره به درخشش تيم فوتبال ساحلي بانوان چهارمحال و بختياري در مسابقات کشوري،خاطرنشان کرد: در ادامه مسابقات مرحله دوم فوتبال ساحلي بانوان کشور، تيم شهيد نوروزي چليچه به مرحله نهايي اين دوره از مسابقات راه يافت.

معاون امور ورزشي اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري ادامه داد: همزمان با هفته تربيت بدني برنامه‌هاي مختلف ورزشي در سراسر نقاط اين استان اجرايي شده و ترويج فرهنگ ورزش همگاني در بين افراد جامعه از اولويت‌هاي اين نهاد است.

وي تصريح کرد: چهارمحال و بختياري با توجه داشتن شرايط آب و هوايي و ارتفاع زياد از سطح دريا يکي از استان‌هاي مناسب براي برگزاري اردوهاي ورزشي است.

انتهاي پيام

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید