ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106474
مديرکل کانون پرورش فکري چهارمحال و بختياري :
کودکان 116 روستا در استان تحت پوشش کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان قرار خواهد گرفت
تاریخ انتشار : 1395/08/16
نمایش : 382
مديرکل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختياري بر لزوم پوشش فرهنگي مناطق محروم و روستايي به عنوان اولويت‌ برنامه‌هاي کانون پرورش فکري استان تأکيد کرد.
به گزارش اساتيد برتر، فرزاد رحيمي مديرکل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختياري در نشست با مديرکل آفرينش‌هاي هنري و ادبي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان بيان کرد: پوشش فرهنگي مناطق محروم و روستايي از اولويت‌‌هاي اصلي برنامه‌هاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان اين استان در سال جاري خواهد بود.

رحيمي  افزود: بخش نجوم از بخش‌هاي مهمي است که در مناطق روستايي به آن پرداخته خواهد شد و تا پايان امسال يک واحد سيار روستايي ديگر به واحدهاي سيار روستايي استان افزوده مي‌شود.

وي گفت :  فعاليت هاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان  در نيمه نخست سال با رويکرد امور فرهنگي و نيمه دوم با اهتمام به امور عمراني صورت مي‌گيرد.

رحيمي ادامه داد: در نيمه دوم سال 6 مرکز کانون فرهنگي کودکان و نوجوانان در سطح  استان تعمير وبه سازي شد. در  سال گذشته نيز دو مرکز به سالن نمايش مجهز شدند.

مديرکل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختياري افزود: امسال يک مرکز کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در اين استان بازسازي و به سالن نمايش مجهز خواهد شد.

وي خاطرنشان کرد: در سال گذشته با اضافه شدن 2 واحد سيار روستايي، کودکان 116 روستا در اين استان تحت پوشش خدمات فرهنگي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان قرار گرفت.

رحيمي بيان کرد: امسال نخستين مرکز فروش و نمايشگاهي با رويکرد آموزشي و کارگاهي به صورت پايلوت در اين استان راه‌اندازي شد.


انتهاي خبر/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید