ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106484
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري:
ما استقامت و صلابت را از مردم مي آموزيم
تاریخ انتشار : 1395/08/23
نمایش : 269
نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري گفت: ما از شما مردم انقلابي استقامت، صلابت، دين داري و شهيدپروري را و اين از خودگذشتگي ها را فرا مي گيريم.
 به گزارش اساتيد برتر، حجت الاسلام نکونام نماينده ولي فقيه در استان چهارمحال و بختياري با قدرداني از حضور پرشور مردم ولايتمدار و انقلابي چهارمحال وبختياري در مراسم تشيع پيکر مطهر شهيدمدافع حرم محمد حسن قاسمي بيان داشت: ما از شما مردم انقلابي استقامت، صلابت، دين داري و شهيدپروري را و اين از خودگذشتگي ها را فرا مي گيريم.

وي در ادامه گفت: آمريکا و دشمنان انقلاب بدانند اين ملت همين است که مي بينند، همين مردمي که وقتي يک شهيد تقديم مي شود صدها و هزاران تن ديگر مهياي شهادت مي شوند و همين امر باعث ترس و هراس دشمنازاين کشور شده است.

نکونام تاکيد کرد: دشمنان کشور، ما را تهديد مي کنند  اما بايد بدانند آن ها هرآنچه را که داشتند به ميدان آوردند هرآنچه که مي توانستند در مقابل اين ملت انجام دهند کوتاهي نکردند اما همه اين تلاش ها چه نتيجه اي در بر داشت؟

نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري اضافه کرد: امروز بعد از گذشت ۲۷ سال از انقلاب، مي بينيم  اين ملت را و اين يک گوشه از سرزمين جمهوري اسلامي ايران است و بايد بدانيم که جاي جاي اين کشور همين است، همين مردم و روحيه هاي وطن پرستي، استقامت و ايستادگي  هنوز هم از سوي مردم براي کشور قابل مشاهده است.

وي ادامه داد: بعضي از خسته شدگان داخلي (به تعبير مقام معظم رهبري)، خودشان ضعيفند، کم مي آورند جفا، مي کنند در حق مردم و کم آوردن و خسته شدن خودشان را به حساب مرد مي گذارند.

نکونام تاکيد کرد: اما اين افراد بايد بدانند مردم خسته نشده اند چون اين مردم مقاوم، از مکتب ابا عبدالله الحسين (ع) درس گرفته اند و چيزي جز عزيزترين داراريي خود يعني جانشان را مانند شهيد محمد حسن قاسمي در طبق اخلاص گذاشته و فداي کشور و انقلابشان مي کنند.

وي يادآور شد: خسته شده ها بدانند اين مردم براي دنيا قيام و انقلاب نکردند که از تحريم خسته شوند، اين مردم براي منافع دنيوي انقلاب نکردند که از توطئه ها و ترفندهاي دشمنان خسته شوند و زير بار ظلمت نخواهند رفت و « هيهات من الذله» شعار هميشگي اين ملت است.

انتهاي پيام
 
 
 
خبرنگار :امیرکیوانی هفشجانی
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید