ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106502
پيام رئيس دانشگاه شهرکردبه مناسبت 16 آذر
16 آذر، روز دانشجو نماد روحيه خروشان جنبش دانشجويي، تجلي بصيرت و مظهر ايثار است
تاریخ انتشار : 1395/09/16
نمایش : 619
دکتر شايان شامحمدي گفت:نام گذاري روز 16 آذر به عنوان روز دانشجو که نماد روحيه خروشان جنبش دانشجويي، تجلي بصيرت، مظهر ايثار و استقلال و آزادي است يادآور حق طلبي مردمي است که با تاسي به سالار شهيدان در راه مبارزه با استکبار و دنياپرستان از نثار خون خويش دريغ ندارد.
 به گزارش اساتيد برتر ،رئيس دانشگاه شهرکرد در پيامي به مناسبت 16 آذر روز دانشجو اين روز را به جامعه دانشگاهي ودانشجويان استان تبريک گفت که متن آن به شرح ذيل است:

16آذر روز استکبار ستيزي و آزاديخواهي ملت ايران است که با خون شهيدان دانشجو، مهدي شريعت رضوي، احمد قندچي و مصطفي بزرگ نيا تقدس يافته است.

نام گذاري روز 16 آذر به عنوان روز دانشجو که نماد روحيه خروشان جنبش دانشجويي، تجلي بصيرت، مظهر ايثار و استقلال و آزادي است براي هميشه يادآور حق طلبي مردمي است که با تاسي به سالار شهيدان در راه مبارزه با استکبار و دنياپرستان از نثار خون خويش دريغ ندارد.   
  
دانشگاه شهرکرد با گراميداشت ياد و خاطره شهداي 16آذر و تبريک اين روز به دانشجويان و دانشگاهيان، ياد آور مي شود جامعه دانشگاهي چشم و چراغ و نبض تپندۀ کشور بوده و همچنان با بصيرت، جهاد علمي و با استفاده از تمام پتانسيل ها در سنگر علم و فرهنگ حضوري فعال دارد و در راه پيشرفت کشور عزيزمان خواهد کوشيد.


انتهاي خبر./
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید