ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 106519
مسؤول نهاد رهبري در دانشگاه شهرکرد:
فتنه اي که پس از انتخابات 88 برپا شد اولين وآخرين فتنه نخواهد بود/مراقب فتنه هاي بعدي باشيم
تاریخ انتشار : 1395/10/09
نمایش : 650
حجت الاسلام صفي گفت: نهم دي فقط مخصوص يک عده ي خاص نيست ، اين بيان گر اين است که قدرت معنوي ولايت آنقدر جاذبه دارد که در آن ايام همه آمدند و بيعت خودشان و ثبات قدمشان را با ولايت اثبات کردند.
به گزراش اساتيد برتر، حجت الاسلام و المسلمين صفي  نماينده مقام معظم رهبري در دانشگاه شهرکرد  در  مراسم بزرگداشت حماسه ي 9 دي  که به همت بسيج کارکنان دانشگاه شهرکرد در سالن فارابي  اين دانشگاه  برگزار شد  اضهار داشت :  فتنه اي که بعد از انتخابات 88  برپا شد اولين وآخرين فتنه نبود. به تعبير مقام معظم رهبري  فتنه بزرگتر ي در راه است آنچه که از روايات هم برداشت مي شود همين است که در آخر الزما ن  فتنه هاي بزرگي  اتفاق مي افتد  . آنچه که در هنگام فتنه مهم   اين است که انسان  بصيرت داشته باشد وحق را از باطل تشخيص دهد  اين خيلي مهم است

نهم دي   فقط مخصوص  يک عده ي خاص نيست   ، اين  بيان گر اين است که قدرت معنوي ولايت آنقدر جاذبه دارد که در آن ايام  همه آمدند  و  بيعت خودشان  و ثبات قدمشان را با ولايت اثبات کردند.

وي  ضمن مرور رويدادهاي پس از برگزاري انتخابات رياست جمهوري سال 1388 و اشاره به ايجاد همه فرصت ها براي معترضان براي اعتراض به شکل قانوني از عدم استفاده از فرصت هاي موجود که منجر به ايجاد فضايي غبارآلود و سواستفاده دشمن صهيونيستي، آمريکا و انگليس شد اظهار تاسف کرد.

حجت الاسلام صفي افزود: فتنه گران تلاش کردند ذهن مردم را تحت تاثير قرار دهند، اما بعد از اقامه نماز جمعه توسط مقام معظم رهبري خيلي ها متوجه شدند چه بازي پيچيده اي در حال اجراست.

وي  در پايان  با اشاره به اينکه امام علي(ع) در خصوص مبارزه با فتنه‌گران مي‌فرمايند که چشم فتنه را بايد کور کرد، خاطرنشان کرد: حماسه 9 دي نشان داد که مردم بصيرت دارند و اين بصيرت مختص به يک گروه و جناح نيست زيرا آن جمعيت که حماسه 9 دي را رقم زدند توده مردم بودند که خودجوش در حمايت از نظام و تجديد بيعت با مقام معظم رهبري وارد صحنه شدند.


انتهاي پيام/

 
 
 
خبرنگار :امیرکیوانی هفشجانی
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید