ایران و جهان
اقتصادی
فناوری اطلاعات
ورزشی
پاتوق نشریات
ویژه اساتید
چند رسانه ای
کد مطلب: 62463
دنياي اقتصاد
حراج آپارتمان در شرق تهران + جدول
تاریخ انتشار : 1393/08/18 14:17:10
نمایش : 1243
يک آپارتمان 4 طبقه در محله هفت حوض متري 2 ميليون تومان براي فروش گذاشته شده است. اين درحالي است که اين محله يکي از گران‌ترين محلات شرق تهران است.
به گزارش اساتيد برتر، پاييز فصل خوبي براي بازار مسکن در شرق تهران نبوده است. اگر براي برخي از نقاط تهران ماه‌هاي ابتدايي تابستان روزهاي رکود بازار مسکن بوده در شرق تهران اين اتفاق در ماه‌هاي ابتدايي پاييز اين اتفاق افتاده است.
منصور خازني، يکي از مشاوران املاک منطقه نارمک گفت: پاييز و محرم دست به دست هم داده‌اند تا رکودي در بازار را تجربه کنيم که در 20 سال گذشته تجربه نشده است.
 
او ادامه داد: هميشه بازار داراي نوسان بوده است. روزهاي پر رونق و کسادي اما ما در اين دو ماه يک قرارداد نيز تنظيم نکرده‌ايم و اوضاع بازار در شرق حتي نسبت به سال گذشته هم بدتر است. به گفته اين فعال بازار رکود موجود در بخش معاملات در کاهش قيمت آپارتمان‌هاي شرق تهران تاثير بسياري داشته است. به طور مثال يک آپارتمان 4 طبقه در محله هفت حوض متري 2 ميليون تومان براي فروش گذاشته شده است. اين درحالي است که اين محله يکي از گران‌ترين محلات شرق تهران است.
 
اين مشاور املاک تصريح کرد: قيمت‌ها در شرق تهران به متري 2 ميليون تومان رسيده است؛ زيرا خريداري وجود ندارد و در اين بازار اگر مشتري پيدا شود، حرف اول و آخر را در تعيين قيمت‌ها مي‌زند.  
 
اين مشاوراملاک با بيان اينکه از مهر ماه رکود دوباره به بازار شرق باز گشته است، اظهار کرد: قيمت‌ها نسبت به سال گذشته تا 15 درصد هم کاهش داشته است. در حال حاضر پايه قيمت فروش آپارتمان در شرق تهران متري 2ميليون و 500 هزار تا 3 ميليون  تومان است و قيمت ميانگين منطقه به متري 4 ميليون تومان رسيده است؛ اما آپارتمان‌هايي هم وجود دارد که به لحاظ موقعيت مکاني و ويژگي‌هاي بنا تا متري 7 ميليون تومان هم براي فروش گذاشته مي‌شود. مستطيل طلايي اطراف هفت حوض مانند محله رضوان و جويبار محله‌هايي هستند که بالاترين قيمت‌ها را نسبت به ساير محله‌هاي اين منطقه دارند. او اين نکته را هم اضافه کرد که برخي از خانه‌هاي نوساز به‌دليل افزايش هزينه ساخت کمي بالاتر از ميانگين منطقه براي فروش گذاشته شده‌اند.منبع: فرهنگ نيوز

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آخرین اخبار
اخبار استان
 
اوقات شرعی
پایگاه های خبری استانشهدای شاخص سال 95
یادداشت
در محضر شهید